» Poradna » Web a internet

Facebook fotky

Zdravím poradí někdo zda je možnost smazat nebo nějak nahlásit když druhá osoba sdílí moje fotky když ho o to požádám nereaguje.Dekuji

Odpovědi na otázku

Tak si ty fotky dej jako neveřejné a nikdo je nebude moct sdílet. Kdo už je sdílel, ten už pak neuvidí, sdílení se zruší.

Nebo je nastav jen pro přátele, pokud je máš veřejné a sdílí je někdo, koho nemáš v přátelích. Je několik úrovní soukromí (jen já, přátelé všichni, kromě přátel, konkrétní přátelé, veřejný...) - a veřejný uvidí všichni, i ti, které nemáš v přátelích.

Ale ja profil uz nemam

chci jen,aby dotyčný smazal ze svého profilu moje fotky

Tohle přes facebook protlačíš těžko. Nevím jak bys chtěl Facebooku dokazovat, že jsou fotky tvoje a žes nedal tomu člověku souhlas je sdílet. Budeš mu muset začít vyhrožovat policií, samozřejmě za předpokladu, že můžeš dokázat, že jsou fotky tvoje.

Fotky jeho nejsou. Jsou FB ;)

Použil funkciu zdielania alebo fotku stiahol a znovu postol ?

Facebook není pro slabší povahy a už vůbec ne pro jedince, kteří si neumí alespoň trochu zabezpečit svůj profil.. Vše je zneužitelné.. A můžeš si i naivně domejšlet, že právě těch tvých 2.000 přátel jsou tví nejlepší přátelé na světě, na který se s jistotou můžeš vždy a na 100% spolehnout.. A nemluvě o těch lidech, kteří tvůj profil očumují.. Na fb profil rozhodně nepatří nic z osobního soukromého života.. To je jen blbost lidí..

Nejde to. Nesmažeš ani chat v G+, nebo skype z cízího. Co se peklu vydá, zpět získat nejde.

V pravo dole máš možnosti a tam nahlásit že jsi na fotce a nelíbí se ti to.