» Poradna » Web a internet

Facebook comment plugin na webu

Zdravím, prosil bych o drobnou radu.Tvořím web a zavedl jsem na něm komentáře přes Facebook comments plugin.Není to poprvé, už dříve jsem s tím tvořil weby, teď mám ale problém že nikdo nemůže komentář přidat, a píše to že "obsah není k dispozici" . Neví prosím někdo kde by mohla být chyba? - Jinak ještě k tomu to mám přesně podle návodu na developers.facebook.com -_-.Předem díky všem

Odpovědi na otázku

This article offers the perspective from which we can see reality. This one is pretty cute and gives out a lot of information. I like the quality of your post. If you get more info Visit https://www.dumpsexpert.com/PSPO-II-Exam-Dumps.html Thanks.