» Poradna » Web a internet

Facebook chce ověřit moji identitu.

Zdravím, možná to sem nepatří, tak se případně omlouvám. Jeden podobný příspěvek jsem tu našla, ale moc mi v odpovědi nepomohl. Dneska ráno jsem se nemohla přihlásit na Facebook z důvodu "zablokování" účtu a žádání ověření identity. (OP, pas, rodný list...). Není to falešná stránka, kontrolovala jsem to. Má tu s tím někdo zkušenosti prosím? Nerada bych přišla o své fotky, navíc na některé lidi mám jenom fb kontakt... Popřípadě jak dlouho ověřování identity trvá. Děkuji za každou odpověď. ;)

Odpovědi na otázku

Oskenovať a povymazovať napr. s čiernymi obdĺžnikmi cez obyčajné Kreslenie z oskenovaného OP všetky osobné údaje okrem mena, priezviska a fotky.