» Poradna » Mobily

Facebook a Messenger- nejdou posílat fotografie

Ahoj,nejdou mě přes Messenger posílat fotografie- zobrazí se pouze několik alb s pár fotkami a další fotografie jsou v náhledu šedé a napsáno "Chyba při načítání médií".U Facebooku se děje víceméně to samé.Jedná se o dualnit aplikace, u originálních to nedělá.Vymazání a nová instalace nepomohla....Nevíte někdo prosím co s tím?Děkuji

Odpovědi na otázku

Vse instalovano na kombajnu nebo v kzim chlivku ?

Psal jsem ty rádoby vtipný jelito všeobecně.
Pokud by bylo potřeba, vše bych specifikoval konkrétněji...

😂 a ty budes jitrnice co svet nevidel.Jjj pokud ale neni nech si to pro sebe, dobre udelas.Odpocin si, rano budes moudrejsi nez vecer.Jak ti ma nekdo neco poradit, kdyz nikdo nevi co na cem resis. Si sedis na vedeni ne ?

Určitě není třeba udávat jakékoliv informace, takže obecně, tento "problém" řeš s poskytovatelem té služby a pak budeš mít čas na ten počítač za 50 tisíc.