» Poradna » Web a internet

Facebook- problém

Dobrý den, chtěl bych se vás zeptat jestli jste měli taky tento problém. Mám dvoufázové ověření přes sms ale od 29.4.2019 mě nepřichází sms kod a když chci aby mě ho poslali tak mě to napíše tohle.Z bezpečnostních důvodů omezujeme počet bezpečnostních kódů, o které jde v daném časovém období požádat. Chci se zeptat jak dlouho mám čekat nebo jak se dostat opět k učtu budu moc rád, za každou pomoc

Odpovědi na otázku

A do messenger přihlásit jde.https://m.facebook.com/messenger/

Bohužel píše mi to tohle Další bezpečnostní kód momentálně získat nemůžete.Z bezpečnostních důvodů omezujeme počet bezpečnostních kódů, o které jde v daném časovém období požádat. Tak jak dlouho mám čekat jinak jde mě měnit heslo.

Zdravím, už vám to funguje? A jak dlouho jste musel čekat?