» Poradna » Web a internet

Facebook - zúčastním se události, nezobrazování přátelům

Ahoj,jde nějak nastavit na facebooku, aby se mým přátelům nezobrazovalo, když dám, že se zúčastním některé události nebo že mám jen zájem? Předem díky

Odpovědi na otázku

Ano, velmi jednoduše, prostě neklikej, "mám zájem" ani "zúčastním se" Nějak mě uniká logika tvého požadavku, na tohle se snad kliká proto, aby se přátelům ukázalo, že se na nějakou událost chystáš, ne? Jinak opravdu nechápu, proč bys na to klikal

Je možné, že si to tak označuje proto, aby to měl v událostech a nezapomněl, že se nějaká akce blíží...

Já měl za to, že FB a podobné ptákoviny právě vznikly pro to, aby mohli sdílet všechny své myšlenky a prostupy s "kamarády". Na zaznamenání událostí, jejich upomínky atp. pro soukromé účely existuje již jiná vychytávka - říká se jí kalendář...

Ano a proc by nemohl pouzivat kalendar na Facebooku? Facebook neni zlej, nekouse, nesebere ti dusi atd. pokud jej umis pouzivat jako normalni svepravny clovek... nejvic jej hani ti co jej v zivote nevideli :)A k dotazu, zkus toto: https://www.facebook.com/help/151154081619755

Tak k tomu slouží kalendáře Na FB je to právě proto, aby vytroubil do světa, že se tam chystá nebo ho to zajímá. Jeho požadavek je prostě totálně mimo.