» Poradna » Web a internet

Facebook - Zeď - určité datum

Dobrý den,jde nějak na Facebooku, na Zdi, po kliknutí na "Zobrazit vše", rovnou najet na určité datum zpětně? Je strašně zdlouhavé tam rolovat, zvlášť, když je to několik dní dozadu.Děkuju všem za odpovědi!

Odpovědi na otázku

maximalne rok a mesic

To nevadí, ale jak prosím?Děkuju!

Na prave strane jsou uvedeny roky, po naslednem kliku je videt i jednotlive mesice. Pokud se mysli hlavni stranku s prehledm kdo co pise, tak tam leda tak listovat nebo si prohlidnout pozadovany profil.

Děkuju. Myslela jsem právě hlavní stránku...