» Poradna » Web a internet

Facebook - žádosti přátel

Dobrý den, už několikátý den se mi stalo, že mi přijme žádost o přátelství někdo, komu jsem ji ale já vědomě neposlala. Samozřejmě se mohlo stát, že jsem v návrzích na přátele na daného člověka klikla a nevím o tom - k této variantě jsem se přikláněla, když se mi to stalo poprvé, nicméně stejná situace se opakovala znovu. Zatím se tedy jednalo pouze o přátele mých přátel. Nesetkal jste se někdo s něčím podobným?Děkuji.

Odpovědi na otázku

Ano, před lety, když jsem fb měl. Kde jsem se pohyboval, odtud mi chodili návrhy . Někdy i neprocházené.

Je to na 100% tím, že jsi nevědomky při prohlížení profilu klikla na žádost. Nic víc za tím nehledej.

Ano stalo jen se tomu nedivím.-poslat žádost o přátelství Vám podle nastavení může skoro kdokoliv.-návrhy přátel jsou prvotně přátele vašich přátel , pak lidi třeba se stejnou prací, absolventi stejné školy, fanoušci stejné stránky atd....Jinak dejte pozor na to jestli se nejedná o falešné zkopírované profily přátel\přátel přátel. Jednoduchý trik vytvořit podobný profil poslat žádost , vyškemrat tel číslo, poslat premium SMS, vyškemrat kóź z SMS ... je stále v kurzu.

Mě se kdysi v přátelích objevil tento týpek:https://ctrlv.cz/shots/2018/06/19/M2FK.pngNikdy jsem ho nežádal, nikdy jsem mu nic neschvaloval. Nikdy jsem se s ním nesetkal, nikdy jsem si s ním nevolal, ani nepsal. Netuším, kde se mi tam vzal.Ale když už je to ten kámoš, jistě by mi mohl sehnat levně nové grafiky