» Poradna » Web a internet

Facebook - streamy, Facebook mentions

Ahoj, poslední dobou mi nejde sledovat živě streamy na facebooku (přes FB mentions), běží mi jen černá obrazovka, ale přitom zvuk jde normálně. Když pak dotyčnej nechá po skončení streamu z něj videozáznam, tak se mi to přehraje normálně.Nevíte čím by to mohlo být a co se s tím dá dělat? Díky!

Odpovědi na otázku

zajdi si na youtube nebo stream.cz

Ahoj,já jsem si stahla Facebook Mentions,dala jsem si tam své jméno no tam se ukazuji celebrity já klikla na.jednu (Katty pery) a no heslo si tam davam poe sebe no nejde,proto se ptam jak te to udělali?