» Poradna » Web a internet

Facebook - stránka vs. osobní profil

Zdravím,jsem OSVČ a dělám daňové poradenství apod. Měl bych otázku ohledě Facebooku - je lepší si vytvořit novou stránku typu "Daňové poradenství Jan Novák" nebo je lepší popsat se na osobním profilu jako poradce a směřovat lidi tam? A na Twitteru?Předem děkuji za vaše názory.

Odpovědi na otázku

Já bych řekl, že pokud pracujete jako jedna osoba, tak je to víceméně jedno. Nicméně já bych si osobně vybral "Stránku" a profil měl pouze jako osobní. U firmy o více lidech je výběr typu "Stránka" asi jasný.