» Poradna » Web a internet

FACEBOOK - nejdou zobrazit starší příspěvky

Zdar všem.Potřebuji poradit s načítáním facebooku.Od pondělí tohoto týdne se mi ze záhadných důvodů nedaří zobrazit starší příspěvky na zdi.Prohlížečem, ani OS to nebude, protože se toto děje bezohledu na stroj (PC/NTB).Načtou se jeden dva příspěvky a další "se snaží" zobrazit, k čemuž ale ani po 5min nedojde...Používám původní layout facebooku, bo ten nový mě silně nevyhovuje.Situace se děje jak na Firefoxu tak na Opeře (chrome nepoužívám) a to na nejnovětších verzích prohlížečů.Zkoušel jsem i Edge = stejný stav.díky za podnětné řešení.(za "řešení" nepovažuji odpovědi typu: jeď přes Chrome / přepni se na nový hnusný layout facebooku)W

Odpovědi na otázku

Sice se na fb nepohybuju, ale možná sis odpověděl sám: "Používám původní layout facebooku, bo ten nový mě silně nevyhovuje"

...možná máš pravdu. Ale třeba existuje nějaký prefix jak to obejít.(třeba něco jako pro mobil: m.facebook.com to funguje, ale pro zobrazení na PC je to absolutně nepoužitelný.Některý weby používají možnosti: klasický / desktopová verze/mobilní verze.

Tady ale nejde o uživatelské rozhodnutí "klasický/desktop/mobil", ale o "stará nepodporovaná" a "nová funkční" verze. Netvrdím, že Tvůj problém tkví v tom, ale je to pravděpodobné.

S tím "nová funkční" bych byl opatrný, navíc je tam spousta částí, které ještě nemají předělaný. Ale jinak máte pravdu.

fb je mi cizí, ale na twitteru se mi, zatim jen v mobilu, už dva dny neukážou 26 dní staré příspěvky (i když jsem ty mezi něma z poloviny promazal), třeba se spikli fb a twit

Tak logicky, starý layout už fb nepodporuje a neudržuje. U webových služeb opravdu není uživatel tím, kdo by rozhodoval o vzhledu portálu. Můžeš si buď zvyknout nebo odejít.

To samozřejmě chápu, ALE proto existuje určitá komunita těch, kteří se s danou situaci nesmíří a TITO pak vytváření různé pluginy do prohlížečů, které "podporu" old verze protáhnou.(předpokládám, že ani vy se nesmíříte s tunou reklam obsahujíc web stránky a hojně používáš "speciální doplněk", že . Toto je v podstatě podobná situace.

Příspěvky rok 2021 ,2020,2019,2018nelze najít příspěvky s těchto roku