» Poradna » Web a internet

Facebook - návrhy pro Vás

Ahoj lidi,prosím, existuje způsob, jak se zbavit na Facebooku návrhů stránek, reklam a nerelevantních příspěvků?Jde mi o to, že když koukám na zeď Facebooku, neustále mi tam skáčou příspěvky, které mě absolutně nezajímají a nad tím je ,,Návrhy pro Vás". Co šlo zakázat, ohledně odběru, témat, reklam a podobného, tak zakázáno mám. Ale tohle mě hodně rozčiluje.Děkuji za případné rady..

Odpovědi na otázku

FB má jiný názor na to, co potřebuješ a chceš. Nenaděláš nic.

A vlastně nejen FB

Ne.

FB toho ví o tobě hodně a podle toho ti nabízí obsah. Podívej se na tento dokument https://www.youtube.com/watch a budeš vědět, proč se ti to děje.

Návrh řešení hrubou silou:1) stáhnout si do prohlížeče rozšíření umožňující vložit JS, např. JScript tricks: https://chrome.google.com/webstore/detail/jscript-t... 2) vložit skript odstraňující průběžně příspěvkyfunction removeShit() { var root = document.querySelector("[role=feed]"); var pagelets = root.querySelectorAll("[data-pagelet]"); console.log(pagelets.length); pagelets.forEach(pagelet => { [...pagelet.getElementsByTagName("span")].forEach(span => { if(span.innerHTML=="Návrhy pro vás") { pagelet.remove(); return; } }); });}setInterval(removeShit, 2000);3) Adaptovat skript na mazání ostatních nežádoucích věcí FB

Hrubá síla bohužel nepomáhá. Meta patrně změnila přístup a cpe to teď jako každý druhý až třetí příspěvek.

nemáš script na mazání sponzorováno?

Sice je to asi 3roky stará otázka, ale možná jí budou googlovat ještě i jiní lidé ...
Mě pomohlo vyhledat uživatele,, návrhy pro vás" a jednoduše ho zablokovat .

Bohužel už ne.

Ja ich zablokovávam denne desiatky a furt ich je ešte.