» Poradna » Web a internet

Facebook - Messenger

Zdravím, nevíte někdo jak se na FB Messengeru dají odstranit sdílené fotky? Kdysi jsem někomu poslat dvě fotky, které již nikde nemám uloženy, ale přesto když s tím člověkem zahájím konverzaci, tak se tam vždy ty fotky objeví (i po smazání předchozí konverzace). Otravuje mě to a kromě "Skrýt oddíl" nevím jak je natrvalo odstranit. Má s tím někdo zkušenosti? Díky za radu.

Odpovědi na otázku

Melo by to jit na messenger https://www.messenger.com/login/

Chci se zeptat zda ma nekdo skusenost kdyz messenger hlasi chybu a nelze nainstalovat poratte jak ho mam instalovat

je treba dat smazat konkretni zpravu a v urcity cas (ale neni jiste jestli druha strana mezitim nestahla), skrytim oddilu jen skryjes konkretni konverzaci

Díky za radu, ale jde o to, že protějšek tu konverzaci dávno smazal, a jemu se ty fotky nezobrazují. Ale mně při nové konverzaci s tím člověkem se ty fotky zobrazí, a nevidím tam žádnou možnost, kde kliknout na smazání.