» Poradna » Web a internet

Facebook - like na profilovky a úvodní fotky

Zdravím,Neměnilo se zas něco ohledně profilovek a úvodncíh fotek na FB?Nejde mi, aby šli dávat like na profilovku, ačkoliv je profil jako veřejný, posílám odkaz dále. Nevíte jak to nastavit, aby to šlo?https://www.facebook.com/luciskalas

Odpovědi na otázku

víš co mi bleskne hlavou? Bez urážky ;) Ptát se na kravinu a ještě nalinkovat svůj ksicht světu. Best !

Odpověď je velmi jednoduchá, na FB se pořád něco mění a je prolezlý chybami, že tam každou chvíli něco nefunguje. Takže takové starosti hoď za hlavu.

Ve tvém věku už bys mohl mít rozum. A na profilovku si dát trapnou selfie fotku...to nemáš nějakou dobru fotku třeba z nějaké akce? Nebo kamaráda, který by tě vyfotil? To si like stejně nezaslouží...

Aha, Espéďák, to vše vysvětluje, tam moc IQ nejde očekávat.

Na tvůj xycht/knihu tu nikdo není zvědavej

a šlo ti to někdy?fb např ani to https://prnt.sc/6stdh3 neznám tak vyzkoušej možnosti, pak zbývá porucha pokud nejde nápověda