» Poradna » Web a internet

Facebook - jak zrušit spravování stránky

Zdravím a prosím o radu. Na fb mám 2 stránky, které spravuji a také tytéž 2 profily na které mohu přepnout. Nechci je smazat, ale jednoduše už nechci být jejich správcem (v daných podnicích již nepracuji). Jak to udělat? Když se dívám na “role u stránek”, tak tam nikde není moje jméno, abych se mohla smazat. Jsou tam uvedeni další správci z firmy (takže kdybych svoje správcovství smazala, nezůstanou stránky bez správce…). Uměl by mi někdo poradit? Děkuji.

Odpovědi na otázku

Správa stránky - Spravovat a zobrazit přístup

Je to v:Panel pro profesionály-> Vaše nástroje--> Přístup ke stránce

Děkuji Georga, ale zde vidím jen své kolegy, já tam uvedená nejsem, takže se nemohu smazat…

No a tví kolegové tě smazat nedokážou?

Ve firmě už nedělám několik let a nikoho tam už neznám. Doufala jsem, že to zvládnu vlastními silami a že je nebudu je muset kontaktovat… Popravdě mě vůbec nenapadlo, že sama sobě roli správce nebudu moci smazat… Není to divné?

Já tomu nevěřím. Pokud byste tam opravdu nebyla, tak se ani nedostanete do panelu pro profesionály. Používají ty firemní stránku klasické prostředí nebo byly aktualizovány na nové prostředí Facebooku?

V tom případě se nabízí otázka co Vás vede k tomu si myslet že jste správce?

Mám ten stejný problém, stále mám přístup na FB stránku, kde nechci být správcem a zároveň v nastavení nejsem uvedena… nevíte co s tím? Muže to být tím novým rozhraním?

Mám stejný problém. Správce u předchozího zaměstnavatele nejsem a přesto se dostanu na jejich firemní stránku, mám zahlcený Facebook veškerými aktivitami této stránky a nevím, jak z toho ven. Současní správci jsou taky bezradní.

Jsem rád, že v tomhle nejsem sám. Stále vidím upozornění stránek, které už dávno nespravuju a nemůžu se toho zbavit, zahlcuje mi to FB, takže si kvůli tomu nevšimnu upozornění, která potřebuju. :/ Pokud někdo máte řešení, budu moc rád, když ho napíšete. :)

Dobrý ja síť zrušit fedacooku Jaroslav kratochvit nemám právo síť dává neposit Jaroslav kratochvit dává zákaz fotoki ja síť dává sokoromit mě kamarád ja síť dává svět ucet