» Poradna » Mobily

Facebook - jak získat obnovovcí kód?

Dobrý den, chtěla bych se zeptat někdo se mi přihlásil na fb a já jsem požádala o bezpečnostní kód a napsalo mi to něco v tom smyslu ze se kód nepodařilo odeslat ale normálně mi přišel. A já nevím jak s tím dál neukazuje se mi ani volné pole na ten bezpečnostní kód. A když požádám o další napíše mi to že mi ho pošlou znovu za 24 hodin.//"Napište titulek co nejpřesněji. Jen podle titulku se ostatní rozhodnou, jestli si váš dotaz přečtou."//

Odpovědi na otázku

Niekto sa ti "prihlásil" na "tvoj" FB? Tak holka - už to nie je tvoj účet, ale toho, kto ti ho ukradol (ak sa doň nedostaneš, tak je to jasné). Pokiaľ sa dostaneš - zmeň si heslá, zabezpečenie.