» Poradna » Web a internet

Facebook - fotografie do komenářů na STRÁNCE

Ahoj všem, poradil by prosím někdo, jak získat/povolit možnost vkládání fotografií do komentářů nikoliv na profilu, ale na firemní stránce? Mám nastavené soukromí tak, aby nikdo mimo správců nemohl přidávat příspěvky do stránky, to je jediné omezení. Jinak je vše veřejné. Přesto - v komentáři se nenabízí možnost vložit fotografii a za svět nemůžu žádné takové "povolení" v nastavení najít. Děkuji

Odpovědi na otázku

V Nastavení zvolit: Obecné poté: Příspěvky návštěvníků zvolit: UpravitTam je: Povolit fotopříspěvky a videopříspěvky

Díky, na to jsem také přišla, ale potom musím povolit příspěvky na stránce, což nebyl záměr. Záměr byl, aby stránka zůstala pouze pro správce, aby návštěvníci nemohli přidávat příspěvky na stránku, ale aby přitom mohli dávat foto do komentů.

Dobrý den, řeším teď problém, že na stránce nelze do komentáře přidat fotka. Zkoušela jsem postupovat podle návodu, který jste poslal. Ale nikde jsem to nenašla. Prostředí FB se asi od té doby změnilo. Nevíte, jak teď na to prosím? Děkuji.

Dobrý den, zkuste v nastavení stránky -> Soukromí -> Page and tagging zapnout vše na Všichni. Pak už by to mělo fungovat :). Nám to se stránkou v novém prostředí pomohlo. Pěkný den!

Aha Tak to asi neuděláš, jedině nechat zapnuté:"Kontrolovat příspěvky ostatních uživatelů před jejich zveřejněním na stránce"a ty prostě nepovolovat a případně mazat.

Díky, asi to bude jediná možnost.