» Poradna » Web a internet

Facebook - emotikony

Zdravím, objevil se u mě problém se zobrazením emotikon na FB. Nezobrazují se v chatu ani u příspěvků a v komentářích. Místo smajlka je prázdné místo, po najetí myší se obejví klávesová zkratka (např.dvojtečka, pomlčka, závorka). FB jsem otevřela v Mozille i IE (oba aktuální verze) a ani v jednom se nezobrazují. JavaScript zapnutý. Ad-block nemám. V telefonu se smajlící normálně zobrazují, takže se nejedná o samotné nastavení účtu na FB. Antivir Avast. Poraďte, co s tím? Děkuji

Odpovědi na otázku

A to jen tak z ničeho nic?

Ano, z ničeho nic.Trvá to od středy. Cookies i dočasné soubory jsme hned smazala. V emailu se smajlíci normálně objevují.

Mať tak vaše problémy..

smazat cookies a docasne soubory v prohlizeci

Kdyby ses radši učila.