Ezcap 172 dekodér

Zdravím. Nedávno jsem si koupil z Ali dekodér Ezcap 172. V balení bylo samozřejmě CD se softwarem ale to jsem ztratil. Teď potřebuji nainstalovat software, na jejich stránce stáhnu drivery, i software ale při instalaci to po mne chce jméno a "licenční klíč" ten nevím a žádný také nemám. Zkoušel jsem to instalovat i bez internetu ale pořád to chce ten klíč. Mám vůbec šanci ten soft nějak doinstalovat nebo si bez cd ani neškrtnu. Díky!

Odpovědi na otázku

V balení byl i manuál, zkus se mrknout do něj, zda tam třeba někde není licenční číslo vytištěno nebo nalepeno.

Manuál tam asi byl ale ten jsem také nenašel. Někde ho mám i s CD ale už to hledám hodinu a nemohu to najít :D Nedá se to teda doinstalovat bez toho CD aniž by to po mne chtělo klíč?

Nedá.

Ale dá.A pro tazatele.Normálně to připoj k pc a podívej se do správce zařízení jestli to vidí a popřípadě aktualizuj ovladač.Co se týče softu tak můžeš použít jakýkoli slušný videoeditor.Pokud nemáš žádný koupený tak můžeš využívat zkušební verze nebo vyzkoušíš např. free-https://kdenlive.org/en/https://shotcut.org/a podobné.Oba jsou v češtině.

Správce to vidí jako klávesnici, vyzkouším tedy nějaké ty zkušební verze těch programů. Nechápu, co tu píše Olympie o nějakých políčkách?? :DD