» Poradna » Mobily

Extrémně se mi vybíjí iPhone 5

Chtěl bych se zeptat, iPhone už mám nějaký pátek, vše klapalo zcela v pořádku, až jsem si rozbil nabíječku (Adaptér), koupil jsem si levnější adaptér, připojil jsem ho a po 20 min mi to zhodilo pojistky, z toho adaptéru se mi trochu kouřilo a je nepoužitelnej a od té doby se mi extrémně vybíjí mobil, ikdyž ho nepoužívám, mám ho třeba v kapse tak se mi vybije na 0%. No dotaz, co bych měl po případě dělat? Děkuji za odpovědˇ/ i

Odpovědi na otázku

Koupit si novy. iPhone samozrejme.

servis, pokud to ne, tak si kup novy. Kdyby to bylo neco s Androidem, muzes spokojene vymenit baterku.

Ale prosímtě, vyměnit baterku v iPhone je otázka maximálně na 20 minut podle youtube návodů :D Pro zkušeného technika na 5 minut..

Čuchám čuchám ZONDovinu...

aj já