» Poradna » Programy

Extrakt a uprava eXe

Ahoj,
mám takový problém. Chci dělat mapu pro Operaci flaspoint 1 a stáhl jsem si oficiální nástroje, mám i origo hru tak jsem si myslel, že to nebude problém, ale když chci spustít klíčový program pro tvorbu, řekne mi že nemam orginalní CD atd. (proste jak kdyz necracknete neorigo hru). Potřeboval bych nějak ten exe spouštěc otevřit pro editaci a upravit aby mi jel (něco jako crack). Nevíte jak na to?

Odpovědi na otázku

programatori venuju hodiny a hodiny prace tomu, aby exe, ktore vylezie z kompilacie, neslo tak lahko editovat. a crackovacie skupiny venuju hodiny a hodiny prace tomu, aby ich prekonali. ta uprava exe nie je tak jednoducha, ako si predstavujes.

ak si zbehly v asembleri tak nejaky disasembler ti pomoze...