» Poradna » Programy

Extrakce *.exe na jednotlivé soubory

Zdravím,můžete poradit nějaký program, který by byl schopen extrahovat "soundtrack" z této hry... (http://www.freegame.cz/hry-ke-stazeni/zdarma/log... ) Zkoušel jsem několik programů, ale vždy extrahovali pouze některé části, ale zvuk ne...

Odpovědi na otázku

7zip si zkoušel?

Netuším co myslíš tím soundtrackem. Pokud tu hromadu midi, tak je to inno isntalátor, takže to rozbalíš utilitkou innounp, teď jsem to zkoušel a jde to.Jinak nechápu, určitě by to šlo i normální instalací přece...

Můžeš se prosím kouknout do vlákna Windows 10 Pro for Workstations? Díky!

Tak jsem ti tam odpověděl, ale asi tě teda moc nepotěším, teda spíš vůbec, netuším která bije.

Super innounp funguje skvěle Díky