» Poradna » TV, audio a video

Externí zvukovka s jack a mikrofon s usb

Dobrý den,koupil jsem si tuhle zvukovku a tenhle mikrofon. Ta zvukovka má konektor jen na jack a mikrofon má usb, sluchátka mají jack, takže jsou do externí zvukovky připojené. Bude zapojená jen v pc.Chci se zeptat, jak mám řešit nějakou redukci, abych mohl připojit mikrofon k této externí zvukovcehttps://www.alza.cz/creative-sound-blasterx-g... https://www.tsbohemia.cz/genesis-radium-400-stream...

Odpovědi na otázku

Mikrofon s USB už má svoji vlastní zvukovku, takže logicky nejde zapojit do jiné zvukovky.

je zvláštní, jak lidi vyhodí peníze naprosto bez rozmyslu a potom v poradnách hledají nějaké kouzlo, které by jim ulevilo od toho, že udělali blbost. Ale zase tazatel udělal službu - když jsem četl popisku toho mikrofonu; už dlouho jsem se takhle od srdce nezasmál.

Jsem rád, že jsem vás pobavil :D jinak mi šlo hlavně o zvuk do sluchátek a tohle jsem nevěděl, jestli to vubec jde. Jinak ano bezrozmyslu, ale upřímně nemám tolik času, abych mohl tomuhle problému rozumět, apoň na vaší úrovni, tak se radši hloupě zeptám :)

díky, že's odpověděl. Takže máš slušný sluchátkový zesilovač ve zvukové kartě s herními předpoklady, a oddělený mikrofon. A pokud mikrofon někdy doslouží, můžeš ho nahradit jiným. Mikrofonní zesilovač ve zvukovce asi bude slušný. Jen před koupí pečlivě vybírej. Dnes jsou pro hraní a streamování populární kondenzátorové mikrofony, co potřebují fantomové napájení. A k takovému bys potřeboval vyšší zvukovku - nepatrným vodítkem je často XLR konektor.

ta zvukovka je určitě kvalitní, ale hlavně má kvalitní marketing... to jak to prezentuje přímo výrobce v podstatě vylučuje aby to youtuber nebo "profi" hráč nekoupil https://en.creative.com/p/sound-blaster/sound-bla... Ideální lepidlo na bukvice. Ale dost pochybuju že by 9 z 10 lidí poznalo když by se jim na stejnejch sluchátkách pustilo něco přes tuhle zvukovku za 3300 a pak 15x levnější AXAGON ADA-17 MINI HQ

děkuji za odpověď :)

Nijak. v externí zvukovce nech sluchátka a mikrofon strč přímo do pc.

děkuji za odpověď :)

táto zvukovka má jack na pripojenie mikrofonu a jack na pripojenie slúchadiel....usb mikrofon k tomu nepripojíš nijako.....