Externí zvuková karta přes USB?

Ahoj všem,odešel mi jack na PC sestavě v přední části, kam jsem zapojoval sluchátka. Přemýšlím tak, zda ten panel, kde mám jack vyměnit či koupit zvukovku a zapojit na USB. Sluchátka mám s přípojkou na jack.Co je lepší varianta? Může například zvukovka jako: AXAGON ADA-71 SOUNDbox poskytnout ve výsledku lepší a kvalitnější zvuk? Nebo je to blbost a raději určitě vyměnit ten panel vepředu ke mám jack?

Odpovědi na otázku

a co zadna dierka? ta ti nevonia?

..dobré..

víš o tom, že 69% mužů vidí ve všem nějakou prasárnu?

? mylis sa. 96

:) ako nedalo mi, to je tak dokonaly 2zmysel, ze som tam ani smajlikov naschval nedaval. Snad to admin nezmaze :)

Přední panel je jenom propoj na zvukovku (obvykle) na desce, dá se snadno nahradit - konektor, nebo celý panel...

Možná kdybys napsal typ té tajné bedny, že by měl dotaz větší smysl.

kdyby se mi z nějakého důvodu nechtělo (nebo bych nemohl - např. u služebního PC) hrabat do panelu, tak koupím jack prodlužku, zapojím dozadu a druhý konec třeba lípnu izolepou na skříň aby mi to furt někam nepadalo. A mám vepředu jack konektor https://www.alza.cz/vention-cotton-braided-3-...

Rozmysli se, kolik tam ches audio konektoru (treba jestli i audio-in), USB a ceho dalsiho a koukni se ke skretovi, co tam za petikilo maji. Pak se koukni do bedny, jak je to zapojene, kup co sis vybral a prohod to. Kdyz nikam nic nebudes rvat na silu, zadna raketova fyzika to neni.

Pokud ti odešel přední jack na skříni, tak to zapoj dozadu ne ? Nějak nechápu co řešíš.Ale ano.. skoro jakákoliv externí zvukovka je obvykle kvalitnější než to co je na většině starších desek.Používám i zmíněnou Axagon ADA-71, ale stejně tak dobře hraje třeba AXAGON ADA-17 MINI HQ - i na kvalitních studiovejch sluchátkách je to slušnej poslech.