Externí WD v RAW

Ahoj. Rád bych se zkusil dobrat řešení. Včera mi začal blbnout externí WD My Passport. Zasekával se při přenosu souborů, sám se odpojoval a podobně, Tak jsem stáhl diagnostiku od WD a spustil. Všechny diagnostiky proběhly v pohodě, tak jsem nechal program disk kompletně vymazat. akorát to smazalo opravdu vše. Disk vidí pouze diagnostika, která s ním nic neudělá a Správa disků. Ale disk byl bez oddílů. Když jsem mu dal oddíl a naformátoval do NTFS tak se stále nic nestalo. Píše to, že je primární oddíl v pořádku, ale nijak mě do něj nepustí. Poradíte někdo co s tím?

Odpovědi na otázku

Zkus doplnit info:Verze OS?Typ HDD WD?SMART HDD?Délka a typ datového kabelu?Použitý port?Má HDD vlastní napájení?Jak se chová HDD v jiném PC s použitelným OS (tj. cokoliv kromě W10)?

Verze OS - Win 7 proffesionalHDD - Western Digital My Passport 500GBObyč externí diskkabel - +- 40cm, USB 3.0Port USB 3.0HDD napájen pouze po USBV jiném PC se vůbec nenahlásí (zkoušeno na win XP SP 3)

Většinou odejde port.Laciné a líné křápy typu Western Digital My Passport nejsou obvykle vybavené interním portem SATA => nemůžeš je připojit jako interní.Co s tím?Můžeš ještě zkusit jiný datový kabel.Funguje?ANO:OKNE:HDD -> elektroodpad;Příště pořiď samostatně:- redukci/krabičku;- HDD.

Disk jel do kytek.Skusil by som este ako last resort nabootvat gparted a vytvorit particie tam.Ale podla mna je disk mrtvy.