Externí HDR

Plánuji koupit 2.5" externí HDR na zálohování, ale nevím jestli je to dobrá volba? Je možné použít 2.5" externí hdr pro zálohy?
Je lepší 3.5 nebo 2.5?

Chtěl bych raději 2.5 díky menší velikosti a možnosti napájení jen z USB. Ale nevím jestli to je pro zálohy dobrá volba?

Odpovědi na otázku

KROUTIT KOZY JEBAT PÍÍČU! KROUTIT KOZY JEBAT PÍÍČU! KROUTIT KOZY JEBAT PÍÍČU! KROUTIT KOZY JEBAT PÍÍČU! KROUTIT KOZY JEBAT PÍÍČU! KROUTIT KOZY JEBAT PÍÍČU! KROUTIT KOZY JEBAT PÍÍČU! KROUTIT KOZY JEBAT PÍÍČU! KROUTIT KOZY JEBAT PÍÍČU! KROUTIT KOZY JEBAT PÍÍČU! KROUTIT KOZY JEBAT PÍÍČU! KROUTIT KOZY JEBAT PÍÍČU! KROUTIT KOZY JEBAT PÍÍČU! KROUTIT KOZY JEBAT PÍÍČU! KROUTIT KOZY JEBAT PÍÍČU! KROUTIT KOZY JEBAT PÍÍČU! KROUTIT KOZY JEBAT PÍÍČU! KROUTIT KOZY JEBAT PÍÍČU! KROUTIT KOZY JEBAT PÍÍČU! KROUTIT KOZY JEBAT PÍÍČU! KROUTIT KOZY JEBAT PÍÍČU! KROUTIT KOZY JEBAT PÍÍČU! KROUTIT KOZY JEBAT PÍÍČU! KROUTIT KOZY JEBAT PÍÍČU! KROUTIT KOZY JEBAT PÍÍČU! KROUTIT KOZY JEBAT PÍÍČU! KROUTIT KOZY JEBAT PÍÍČU! KROUTIT KOZY JEBAT PÍÍČU! KROUTIT KOZY JEBAT PÍÍČU! KROUTIT KOZY JEBAT PÍÍČU! KROUTIT KOZY JEBAT PÍÍČU! KROUTIT KOZY JEBAT PÍÍČU! KROUTIT KOZY JEBAT PÍÍČU! KROUTIT KOZY JEBAT PÍÍČU! KROUTIT KOZY JEBAT PÍÍČU! KROUTIT KOZY JEBAT PÍÍČU! KROUTIT KOZY JEBAT PÍÍČU! KROUTIT KOZY JEBAT PÍÍČU! KROUTIT KOZY JEBAT PÍÍČU! KROUTIT KOZY JEBAT PÍÍČU! KROUTIT KOZY JEBAT PÍÍČU! KROUTIT KOZY JEBAT PÍÍČU! KROUTIT KOZY JEBAT PÍÍČU! KROUTIT KOZY JEBAT PÍÍČU! KROUTIT KOZY JEBAT PÍÍČU! KROUTIT KOZY JEBAT PÍÍČU! KROUTIT KOZY JEBAT PÍÍČU! KROUTIT KOZY JEBAT PÍÍČU! KROUTIT KOZY JEBAT PÍÍČU! KROUTIT KOZY JEBAT PÍÍČU! KROUTIT KOZY JEBAT PÍÍČU! KROUTIT KOZY JEBAT PÍÍČU! KROUTIT KOZY JEBAT PÍÍČU! KROUTIT KOZY JEBAT PÍÍČU! KROUTIT KOZY JEBAT PÍÍČU! KROUTIT KOZY JEBAT PÍÍČU! KROUTIT KOZY JEBAT PÍÍČU! KROUTIT KOZY JEBAT PÍÍČU! KROUTIT KOZY JEBAT PÍÍČU! KROUTIT KOZY JEBAT PÍÍČU! KROUTIT KOZY JEBAT PÍÍČU! KROUTIT KOZY JEBAT PÍÍČU! KROUTIT KOZY JEBAT PÍÍČU! KROUTIT KOZY JEBAT PÍÍČU! KROUTIT KOZY JEBAT PÍÍČU! KROUTIT KOZY JEBAT PÍÍČU! KROUTIT KOZY JEBAT PÍÍČU! KROUTIT KOZY JEBAT PÍÍČU! KROUTIT KOZY JEBAT PÍÍČU! KROUTIT KOZY JEBAT PÍÍČU! KROUTIT KOZY JEBAT PÍÍČU! KROUTIT KOZY JEBAT PÍÍČU! KROUTIT KOZY JEBAT PÍÍČU! KROUTIT KOZY JEBAT PÍÍČU! KROUTIT KOZY JEBAT PÍÍČU! KROUTIT KOZY JEBAT PÍÍČU! KROUTIT KOZY JEBAT PÍÍČU! Ukázat celý příspěvek

myslis HDD= hard disk drive, v celku je jedno jestli bude 2.5 nebo 3.5 palce spis bych resil spolehlivost a a cenu za GB kdyz to chces na zalohy. V cene za GB vedou 3.5 disky

toshiba 1tb 100eur

Corvin78, ty kokote, už zase sis nevzal pilulku po obědě ?

DObrej přípěvek

Externi HDD je na zalohy dobry az do te doby, kdy ho omylem nebo nestastnou nahodou spatne odpojite a mate po datech.

Nestraš! Používam už dva roky a nikdy žiadne data som nestratil!!! Odpájam niekedy i na tvrdo! Asi exača používaš pramálo.

Ja ho na zalohy v podstate nepouzivam. Na to uz jsem kolem sebe videl prilis mnoho smutnych zalohovacu. :o(

Já taky.
Zálohovači zálohují, tak dlouho, dokud něco nepotřebují.
A pak zjistí, že to z nějakého závažného důvodu nemají.
A pak z nějakého ještě záhadnějšího důvodu od zálohování upustí.

|Chuck Norris| a |Hulán| nezálohují

Záleží na spolehlivosti. Není k tomu sice asi žádný extra důvod, ale hodně lidí, co znám, se při zálohování dat na externí HDD spálilo, když jim pošel. Neznám přesnou statistiku, ale mám pocit, že kvalitní HDD má v PC větší životnost než v externím boxu.
Možná je nejlepší řešení kvalitní disk do PC, překopírovat na něj data a pak ho odpojit.