Externí HDD

Dobrý den, mám tento problém: můj externí HDD (Samsung Portable 2) se nezobrazuje mezi ostatními disky v notebooku. V oznamovací oblasti je, v zařízeních taky, ale nemůžu ho nijak otevřít. Nevíte prosím, v čem to může být a jak jej otevřu? Díky.PS.: Na ostatních počítačích funguje normálně.

Odpovědi na otázku

Ako sa zobrazuje Samsung Portable v "Sprave diskov"?Nepouzival si disk na nahravanie v TV?

1. Pravým tlačítkem myši kliknout na ikonu Tento Počítač2. Zvolit spravovat3. Správce disků4. Přiřadit písmenko k disku

No a když mám všechny volby šedé? Win XP, ve skupině administrátor jsem, disk ve správci je ale po pravém tlačítku se rozbalí šedé menu.