Externí HDD nalezen, ale není v Tento Počítač vidět

ahoj mám problém. koupil jsem do externího HDD 3,5' rámečku disk Samsung T133 HD300LD - 300GB. Systém disk najde, ukáže se ve správci zařízení, ale v Tento Počítač není vidět a není možné s ním jakkoliv pracovat. Rámečky jsem zkoušel dva (oba s menšímy disky fungují) a u obou je stejný problém. Díky za rady...

Odpovědi na otázku

Vidis ho i v Nastroje pro spravu/Sprava pocitace/Sprava disku? Mas tam disku prideleny pismeno?

Musíš ho neformátovat nějakým systémem souborů ...

Kdyby nebyl naformatovanej, tak ho vidi, jen by na nej nemohl pristoupit.

Myslím že by ho neviděl, já svůj také neviděl když jsem si ho koupil, nejdřív se musel naformátovat

Musíš vytvořit nový diskový oddíl - přes správce disků.

Pak už jen naformátovat.

MM

děkuji moc - jsem totální blbstein, jelikož jsem přesně toto dělal asi před týden zpátky a dneska jsem si to v rychlosti neuvědomil. každopádně děkuji za bleskouvou a kvalitní odpověď - moc mi to pomohlo. vše již běhá jak má ;)

honza