Externí HDD mi načte pouze soubor ISO

Zdravím, na externí HDD 500GB jsem si zkopíroval soubor ISO Win 10 kvůli reinstalaci, vše proběhlo v pořádku, ale teď mi po připojení stejného externího HDD ukazuje kapacitu pouze 32 GB a na něm pouze soubor ISO s WIN 10.Prosím o radu, jak načíst opět celý HDD i se soubory.Předem děkuji..

Odpovědi na otázku

No co říct, pohnojils to. Tys tam ten soubor nezkopíroval, tys vytvořil externí disk s ISO. Výslovně to píše, že disk BUDE SMAZÁN !!! To neumíš číst ???Teď už můžeš zkusit nějaký program pro záchranu dat ze zformátovaného disku, pohledej téma "záchrana dat".

Disk vyčisti a naformátuj pomocí diskpart. Jestlis na něm měl ještě nějaké soubory, jsou pryč... CMD jako správce:diskpartlist diskselect disk <číslo>cleancreate partition primaryformat fs=ntfs label=DATA quickassign letter FexitHotovo.

Nectes, nevis a pak se divis. Kapacitu disku obnovis dle navodu od juwy. Data pak obnov ze zalohy a priste si dej tu namahu a cti co ti ten program pri tvorbe instalacniho disku pise. Zcela jiste ti oznamil, ze data na cilovem disku budou smazana.