Externí dvd mechanika k TV

Zdravím,budu si moct pouštět filmy na dvd, když k mé TV připojím externí DVD mechaniku?Samsung UE40H5500LG GP57ES40Díky za odpovědi.

Odpovědi na otázku

Ne, pro prehrava i DVD/BluRay je potreba poridit prislusny prehravac.

Ne, externí mechanika se nechová jako univerzální paměťové úložiště.

Mohly by fungovat filmy jako soubory mkv, avi apod. vypalene na DVD. Nektere mechaniky se touto moznosti chlubily. Z DVD Video by to asi prehralo jednotlive VOB soubory, ovsem asi jen dekryptovane.

May not work.... no takze spis pocitat ze to fungovat nebude

Vsak pisu MOHLY by.