» Poradna » Notebooky

Externi disk

Dobrý den před pul rokem jsem přetahovala fotky z pc na externí dick niní jsem se chtěla podivat na fotky a složka pc není je je tam je prázdný list že tam nic není prisla jsem o vse?

Odpovědi na otázku

A když jsi to tam před půl rokem "přetáhla", tak tam byly?

Ano byly tam

A nemohl je někdo smáznout?

Ano, přišla. Nicméně pokud tam fotky byly a disk jinak funguje, tak je velká šance, že někdo zkušený je tam najde. A pro příště si pamatuj, že nemůžeš fotky ani jiné věci, o které nechceš přijít, nechat ležet na jednom disku!!!