Externí disk se automaticky nezobrazí

Dobrý den,mám kuriózní problém s externími disky. Ať už je to kterýkoliv externí disk (pozor, flashky mi fungujou normálně), když je připojím k PC (Windows 10 s aktualizací květen 2020), hned se nezobrazí.Musím jít do Správy disků, kde disk vypadá takto: https://ibb.co/hf70x7LA kliknout pravým - Změnit písmo jednotky - Přidat - Přidat písmeno jednotky - OK a pak naskočí v Tento Počítač a já ho můžu normálně používat.Nevíte, kde je zakopaný pes, aby se disku hned přiřadilo písmo při připojení? Říkám, mám 2 WD disky a oba se chovají stejně.Děkuju,Martin

Odpovědi na otázku

V staršom builde to fungovalo?

Taky nefungovalo... mam asi rok stary PC a myslim, ze to nikdy nefungovalo. Bude to asi problem nekde v nastaveni.. normalne bych si to sam vygooglil, ale nevim, jak :)

Nikdo neví? :)

disky normalne funguju na inom PC? Cistu instalaciu windows si uz skusal?