Externí disk, problém ovladače - nedostatečná velikost paměti

Ahoj,jedná se o redukci na pripojení HDD, AXAGON Fastport2vše by mělo fungovat automaticky, na win7 vše fungujena win10 ve Správci zařízení to hlásí chybu zařízení:Velkokapacitní zařízení kompatibilní s UAS (USB Attached SCSI)Toto zařízené nelze spustit. (Kód 10){Nedostatečná kvóta}Nedostatečná velikost virtuální paměti nebo kvóta stránkovacího souboru brání v dokončení zadané operace.- ve správci disků se samozřejmě nezobrazuje, ale točí se- stránkovací soubor jsem zkoušel zvednout na hodnotu co je ve win7, stále nic, ale to mi přijde divné, že bylo tím

Odpovědi na otázku

A je připojen do USB 3.0? USB 2.1 nemusí proudově stačit k napájení adaptéru + HDD a tím pádem k jejich řádné funkci.

ano, pc má už pouze USB3ky