» Poradna » Ostatní

Externí disk Adata

Dobrý den,koupila jsem dceři externí disk ADATA HD770 2TB, na který si z počítače nahrála hry. Externí disk pak připojila k Playstationu, ale disk se nezobrazil, neotevřel. Nezobrazí se, neotevře ani v počítači. Nevíme proč? Mám ho reklamovat?Děkuji za radu.

Odpovědi na otázku

Já fakt nevěřím, že někdo může myslet vážně to, že "nahraje hry" na disk v PC, dá ho do Playstationu a očekává, že to bude fungovat.Hry do Playstationu, se kupují v Playstation Store, nebo na plackách normálně v obchodě.

Od kdy se instalují hry pro PS nahrátím na externí disk z počítače?

Matně si vzpomínám že tak nějak se řešily kradené kry na PS3

pokud se dobře pamatuju, tak PSko jede na OS na bázi BSD, takže sice netuším, proč PS disk nenačetlo, ale může být kvůli PS nějakým Win softem naformátovaný do něčeho jako EXT4 (to "nahrání" her) a pak ho samozřejmě počítač "nevidí", byť Správce disků, či jak se to ve Woknech jmenuje, ho "vidět" musí a nejspíš poskytne víc informací.

nahrála jaký hry a kde je vzala ?připojila k jakému Playstationu ?jak je disk naformátovaný ?Na PS se hry nahrávají z externího disku ??

Přemýšlím jestli tohle je pokus o trolling nebo to paní opravdu myslí vážně... Tak jak tak, doporučil bych vrátit disk, playstation, počítač a pro jistotu i routr...

To není pokus, to je pokračující...