Externí 2.5" Segate 120 GB

Pěkný den,Mám HD Seagate 120GB 2,5" v ext.rámečku zn.Transcen.. Disk je rozdělen na 3 part. Zapojen k PC přes USB. Bohužel se vůbec není vidět ani v TC ani ve správě disků. Při zapojení to v něm párkrát zacvaká a konec.Obdobně se chová i 40GB 2,5" HITACHI.Můžete poradit jak je zprovoznit?Lze provozovat přes USB tak veliké HD (120GB)?DíkyJanko

Odpovědi na otázku

Bohuzel i vetsi ja mam 250G a mlady 320 takze chyba bude nekde jinde

PLSJeště jeden dotaz.Jak naformátovat resp. přeformátovat ext. 2,5"HD zapojený do USB, který však běžnými prostředky(TC,správa disků) ve win XP není vidět?DíkJanko