Externí 2,5" HDD padá na TV

Dobrý den,koupil jsem si Philips TV (42PFL6007K) a Samsung 1TB externí 2,5" HDD.Problém je, že po cca 3 minutách HDD i s TV spadnou a TV se restartuje.Bylo mi porazeno, že nemá dostatečný proud, pokud TV dává jen 500mA.Tak jsem koupil takový ten propojovací USB kabel ale i když se napájí HDD z 2 portů (jedno jakých, zkoušel jsem i notebook napůl s TV), tak pořád HDD padá stejně.Na notebooku funguje HDD krásně. Nemáte nějaký nápad?Děkuji

Odpovědi na otázku

Buďte rád, že TV i notebook vaše notně nahlouplé experimenty s napájením přežily (napůl z notebooku, napůl z TV - který debil vám to poradil?).Pravděpodobně potřebujete disk s menší spotřebou, např. tento: http://www.czc.cz/wd-scorpio-blue-lp-500gb/... . Otázkou ale je, jestli se ten disk dá ve vašem boxu vyměnit.

A ještě dodám: Ten kabel k boxu má být co nejkratší a co nejsilnější.

Že jsem tak smělý, když má napájení přesně 5V, tak by nemělo dojít ke zkratu.Ale děkuji za to pojmenování.

Jinak radit mi jiný HW, to děkuji, ale to umím taky koupit si jiný Jinak chyba nebyla v napájení, ale ve složce zálohy, která byla vedle složky s filmy. TV nezkousla namapovat asi 17000 souborů.

tvoja chyba že si to nenapisal v uvode,ono taketo dačo robia aj prehravače pri mp3ale v navode ich max.počet je napisany

tak jo, moje chyba, že jsem sem asi lezl

Nemusíš se ježit. Teď víš, že čím přesnější informace dodáš, tím lepší odpovědi se dočkáš.