» Poradna » Mobily

External Keyboard Helper – Obava ze shromažďování zadávaných dat

Dobrý den,nainstaloval jsem si do mobilu appku External Keyboard Helper Demo.Před zapnutím mě mobil varuje:https://image.ibb.co/ki7Fco/ext_key.jpgBáli byste se toho?Děkuji za odpověď :)

Odpovědi na otázku

Tohle ti ukáže když měníš jakoukoli softwarovou klávesnici.. tohle ukáže i když si nainstaluješ GApps.. to varování samo nic neřekne

Já bych se toho nebál. Já bych tu aplikaci ani neinstaloval.

Děkuji za odpovědi :)