» Poradna » Windows (a jiné OS)

External exception 80000002

Zdravim. Vzdy ked sa pokusam nainstalovat program napriklad advanced systemcare, ccleaner, memtest a pod. a aj niektore hry tak mi vyhodi "chybu external exception 80000002" . Co to je ???

Odpovědi na otázku

This is generated by the runtime when a memoryexception is detected and the system has no choicebut to fall on its sword.

čo ?

Toto je generován běhu, když je detekován memoryexception a systém nemá choicebut padat na jeho meč.

no tak tomu uz uplne rozumiem :D

ako sa to da opravit ?