» Poradna » Web a internet

Exportovaná wordpress stránka (WPRESS) - kam ji umístit?

Stáhnul jsem si pomocí plugionu All-in-one WP Migration kopii celé mé stránky (do souboru WPRESS), chtěl bych ji vložit na jinou stránku, nevím ale přesně jaká tam je cesta.Myslím že to bude asi: /moje doména/ > web > wp-content > ...Nevím ale kam dál. Nemáte s tím někdo zkušenost?Děkuji za odpověď

Odpovědi na otázku

zkušenost mám takovou že když jde něco odněkud exportovat, tak to tam taky stejnou cestou jde importovat.Koukal si na návod ? Opravdu u toho pluginu není pod položkou "export" i záhadně znějící položka "import" ?

Je ale ta stránka má velikost asi 240 MB a nejdřív jsem byl jen informován, že nemohu nahrát větší soubory než 64 MB.Zkusil jsem to podle těchto dvou návodů: https://www.youtube.com/watchhttps://www.youtube.com/watchNyní když stránku pomocí toho pluginu naimportuji (stránka má koncovku WPRESS), na 15,35% se to sekne.Na FTP lze vkládat bez omezení velikosti.Proto jsem zkusil tuto variantu.

240MB? to jedině že bys k tomu přibalil i nějaký video, ne ?

240MB nahrávat přes WWW je samozřejmě nesmysl. Web zbav těch blbostí co jsou nad 64MB (i to je dost), udělej znovu export a po úspěšném importu si tam těch 200MB čehokoliv klidně vrať.Jinak záloha nebo migrace WP se nejlíp udělá tak že si zkopíruješ komplet data z FTP a k tomu export db. Na novym webu import db, vrátit ftp a v db upravit doménu. Hotovo a web může mít třeba 5GB