» Poradna » Web a internet

Export navštívených www stránek za určité období

Dobrý den,dotaz k Firefoxu. Hledám způsob, jak exportovat navštívené www stránky za určité období včetně času poslední návštěvy. CTRL+SHIFT+H, zde si mohu zvolit zobrazit sloupec "Poslední návštěva". Viz. https://ibb.co/GnkRdS7Ideální by bylo, to, co vidím viz. odkaz, exportovat ve stejné podobě do excelu, ale nevím jak na to. Děkuji.

Odpovědi na otázku

Nevim, jestli to umi nejaky doplnek, ale tato data jsou ulozena v SQLite3 databazi v uzivatelskem profilu. Takze pokud nic lepsiho nenajdes, postup je relativne jednoduchy, ale vyzaduje trochu znalosti: * najit soubor "places.sqlite" v uzivatelskem profilu * udelat kopii * najit si tam potrebna data v danem datovem rozmezi. Pomuze treba doplnek "SQLite Manager", ktery dokaze tyto soubory prochazet primo z Firefoxu. Problemem bude asi jen format data pristupu, ale s trochou googleni (nebo radou tady) to zvladnes.

tenhle soft by měl umět CSV export a má normální klikací rozhraní:https://portableapps.com/apps/development/sqlite_d... CSV už do Excelu dostane v pohodě, pokud mermomocí chce Excel formát.

Zadal som do googlu "SQLite3 to excel firefox" a zobrazilo dost veci aj video. Skus.

Myslím, že s těmito radami od všech to již zvládnu. Díky moc Vám všem.