» Poradna » Programy

Explorer otevírá nové okno jen poloviční

Explorer otevírá nové okno jen poloviční, pokud okno otevírám pomocí odkazu v e-mailu. Jiným způsobem (z lišty, z plochy) se otevře normálně. Ve vlastnostech můžu dávat maximalizované i normální okno, přesto se otevře vždy maximalizované okno, přes odkaz poloviční. Změna okna myší také nepomůže.

Odpovědi na otázku

To je tak "by design" - teda chova sa to tak od vyroby.Su na to rozne programy, ktore ti dane okno maximalizuju, napr windows maximizer.btw: to, co sa it otvara nie je Explorer, ale "Internet Explorer".

Maximizer jsem taky zkousel, nesednul mi. Pomuze to polovicni okno rucne roztahnout pres celou obrazovku, pak podrzet ctrl nebo ctrl+shift - to si uz tak nevybavuju a zavrit krizkem. Pak si tu velikost bude pamatovat. Pri tyhle operaci ale nesmi byt otevreno vic nez jen to jedno okno IE.

Super, děkuju moc za radu, pomohlo okno ručně roztáhnout, podržet CTRL a současně zavřít křížkem.

No, od výroby bylo okno asi 3/4, mě se asi povedlo to poloviční uložit omylem, ale už mi poradil Beda, je to tak, že stačí změnit velikost ručně, podržet CTRL a zavřít křížkem, velikost se uloží.

To je sice pravda, ale takto si nezapamata, ze bolo maximalizovanie, iba to, ze bolo roztiahnute na maximum.

To je sice pravda, ale to už mi nevadí.