» Poradna » Windows (a jiné OS)

Exploit completed, but no session was created.

Ahoj, mám problém s tím že jak mile spustím nějaký exploit(např: windows/scada/sunway_force_control_netdbsrv) tak mi to vyhodí hlášku "Exploit completed, but no session was created. Co s tím?

Odpovědi na otázku

Studuj, ať je z tebe ten drsný hacker. Zatím jsi nicka.

Jo, ale zde nejde o hacking vím že z linuxu nic nehacknu, ale jde spíš o to se něčemu přiučit. Jen chci poradit. A ano jsem začátečník, ale tohle mi moc nepomůže....

Exploit musí být někam zacílen, a cíl musí mít otevřenou bezpečnostní díru. Tyhle pokusy člověka vždy rozesmějí.

A ty mas ten spravny cil pro dany exploit? (vzhledem k vyberu exploitu bych se dost divil).Nastavil jsi potrebne, napr. LPORT, LHOST, atd. atp. ?

Ano nastavil jsem vše potřebné.

Co s tím? tak třeba začni tím že si nastuduješ, co a jak ten exploit má dělat a zda s ním útočíš na napadnutelný cíl. Často aby nějaký exploit fungoval, tak musí být splněno několik podmínek. Hádám že u tebe splněné asi nebudou.