Existují síťové skenery? (skenery na sknování předlohy A4)

Existují síťové skenery? (skenery na sknování předlohy A4) Pokud ano, jaké?Rád bych něco dal skenovat a rovnou ze skenru poslal obrázek kamarádovi aniž bych potřeboval PC.Díky předem.

Odpovědi na otázku

Tak nic takového patrně neexistuje.

Mno ve skole mame multifunkcni zarizeni (A3), ktery umi nascanovany snimky posilat na mail, ale urcite nestalo 5K. O nicem v rozumny cenovy relaci nevim.

Mám A3 tiskárnu, ta je přizpůsobená tak, že můžu do ní dát skenovací hlavu, ale to není ono. Sice má USB port, ale lze ji zapojit do AP Asus WL-500g Deluxe a tak tisknout síťově. U skeneru to tak nejde.

Můj skener to umí (Canon Cano scan 9900F) Stačí na něm zmáčknout tlačítko s emblémem obálky a dopsat E-mailovou adresu. Není ale zapojen na síť ,ale přes USB 2 do PC.