» Poradna » Programy

Existuje SW pro navigaci v aute notebookem?

Ahoj,
existuje navigacni SW pro Windows 7? Mam bluetooth GPS modul a napada me, jestli se muzu nechat navigovat notebookem s Win7? Nalezam SW pouze pro mobilni platformy, ale co takhle navigace do notebooku s Win7?

Chtel bych to vyzkouset treba jen jako spolujezdec v aute, nebo s notasem na kline v autobuse nebo ve vlaku. Mohla by to byt parada sledovat jak se pohybuju na poradne mape na velkem displeji notebooku, cist ruzne udaje o rychlosti apod. Mam v aute i docela velkou palubovku, tak bych chtel zkusit i hlasovou navigaci na notebooku (nez mi spadne nebo dostanu pokutu )

Diky

Odpovědi na otázku

ja na tablet-pc pouzival mapfactor pc navigator. docela dobry, 11" navigace na dotykovem displeji je paradni. jen jsem uspokojive nevyresil problem s poradnym pridelanim toho tabletu - a nakonec jsem se ho stejne zbavil...

Paráda, děkuju moc, to je ono!

existuje ale nejak zvlast dobre to neni, GPS si kupte Evolve s solarnimi clanky

Možná by stálo za úvahu jak se to drncání v autě bude líbit HDD.

na to muzu jasne odpovedet: nelibi se ani hdd, ani pantum notebooku

můžeš zkusit RoadNav:
http://roadnav.sourceforge.net/screenshots.php...