Existuje ovladač pro ati rage 128 pro který podporuje DirectX 9.0b

Zajímalo by mě jestli graf. karta ati rage 128 pro  podporuje  DirectX 9.0b. a kde by se dal stáhnout ovladačKonkétně mi jde o to že nemůžu hrát hru Call of duty protože to po mě chce nějaký novější ovladače, a já žádný novější nenašel (pouze pro DirectX 8.1 z roku 2001).

Odpovědi na otázku

na to zapomeň. Ta hra vyžaduje hardwarové předpoklady, které tvá obstarožní karta už prostě nedodá. I já jsem musel svého času vyhodit svou obstarožní TNT2Pro, na které některé hry i přes poslední detonátory už vygenerovaly jen kupu poházených tmavých vektorů...

Call of duty na staré rage 128 ??? Tak to je nemožné i kdyby jsi měl jakýkoliv ovladač

Ovladace pro Rage128 by mely byt na www.ati.com. Bohuzel, cip Rage128 nema HW T&L jednotku a karta je navic pro hru jako COD prilis pomala. Pokud mas rychle CPU je mozne emulovat T&L pomoci programku 3D Analyzer, ale osobne si myslim ze COD nepojede ani potom. Ta karta je proste prilis stara a nema dost vykonu.

NA www.ati.com  jsou pouze ovladace asi dva roky staré popravdě řečeno jsem ani moc nečekal, že bych to na tý mý graf. rozchodil, ale jak se říká za zeptání člověk nic nedá tak jsem to prostě zkusil každopádně díky za reakce.

no a nechceš ode mě koupit za 600,- ATI Radeon 7000 32MB ?  Výkon taky sice nic moc, ale o mnoho lepší než ATI Rage 128MB a hra ti může naběhnout.                                                                              čau David