Existuje Ochrana proti ZeroDay ?

Zdravím , viem že je to veľmi obšírna téma a nedá sa na ňu jednoducho odpovedať . je možné vyvinúť webové riešenie ktoré bude imúnné voči zeroday na jadro ? zabezpečiť kod pomocou veľa vrstiev nieje až taký problém, väčší problém nastáva pri použití zeroday na jadro systému ktoré nakupujú napríklad vlády od brokerov ako zerodium a podobne , tam je možné vykúpiť zero day napríklad na apache,ngix a operačné systémy ako napríklad windows či linux . jediné možné riešenie ktoré ma napadá je použiť neštandardné prostredie , ideálne veľmi jednoduché prostredie kde je potenciálných penetračných kanálov čo najmenej + dobra kryptografia by to mohla spraviť . napadá vás niečo ako sa vyhnúť exploitom ktoré sú predávané vládam a hackerským skupinám ? počítam že sa im neoplatí kupovať a hladať exploit za miliony kvôli jedemu riešeniu .

Odpovědi na otázku

Az se ti povede pres HTTP(s) request pouzit zero-day na jadro, ozvi se mi - zamestnam te. Do te doby studuj a ber v potaz, ze sila obrany by mela odpovidat mire rizika.