» Poradna » Programy

Existuje nejaka soutez kde se mohou zaslat amaterske fotky ?

existuje nejaka soutez kde se mohou zaslat amaterske fotky ?chci se zeptat jestli se konaji nejake souteze o nej amaterske fotonevite o necem ?

Odpovědi na otázku

Třeba zde:http://www.ifotovideo.cz/fotografroku/temata_fr200... lze najít pomocí internetové stránky, které se říká vyhledávač.

Ja som sice Hulvath, ale ty si cisty k.okot, ten clovek dal vaznu a slusne myslenu otazku do poradne a ty ho posles na sprosty server... Takych volov tu nepotrebujeme.

Karel jen (až moc) doslovně splnil to, co Max chtěl... Jenže ty jsi to nepochopil.

Ty máš taky nějaké fotky, že jsi se tam díval?

Nevím co se rozčiluješ.Na tom serveru není nic špatného,chtěl jsem ho doporučit taky,ale předběhli mne.Jinak ješte www.fotoaparat.cz ten se mi líbí taky.Je dost na úrovni a jsou tam soutěže o hodnotné ceny.A jestli máš nějaké problémy při pohledu na nahé lidské tělo navštiv sexuologa.Čus bus dobré ráno.

karle

Arko technik s.r.o. |  |

To je soutěžní server? A o co se tam soutěží?

Já vím o co. O houno, ale doufám, že aspoň příjde domů zabalené

Arko technik s.r.o. |  |

Hele, rejpale: Sice o houno, ale obdržíš cenné názory ostatních, získáš si nějaké jméno a prestiž. A soutěží se o nejvíce nasbíraných bodů Nemusíš všude jen vyhrát prachy.

Ok, ok....

Jestli máš nafocené nějaké pěkné akty svých přítelkyň,můžeš je poslat do soutěže,kterou jsem právě vyhlásil.Mailuj ihne d na mrkvosoft@seznam.cz .