» Poradna » Programy

Existuje na Windows 7 emulátor opračních systémů pro tablety a chytré mobilní telefony (smartphone)?

Narížím při svých toulkách na internetu na různé aplikace pro tablety a chytré mobilné telefony smartphone pro Android, Iphone, Windows Phone, Symbian.Bohužel chytrý mobil - smartphone nemám, tak mě napadlo, zda neexistuje nějaký emulátor na Windows 7 v ČEŠTINÉ ?Pokud existuje, co používáte a jaké s tím máte zkušenosti ?

Odpovědi na otázku

na android existuje ale je to otrasne, nie je podpora GPU a pod... je to bieda... pred casom som jeden skusal a bol dost komplikovany, ak tak skus pouzit google .... tam isto nieco najdes

Na androida existuje blue stacks ale podle mě na některé jednuduché aplikace by to mohlo stačit Aplikace musí mít koncovku apk aby se daly instalovat.Neni to žádná pecka ale mohlo by stačit

SDK je nedostačujici v připadě androida?Sakra zajimavy že stači všem vyvojařům

Upřímně, neznám jedinýho vývojáře, kterej by používal k debuggování čistě emulátor.

čistě emulator ne,ono sdk bych emulatorem moc teda nenazyval.ale v čem jinym chceš nasimulovat zařizeni XYZ s parametrama přesně danyma do posledniho detailu?V obrazu kterej prdnu do virtualboxu?To asi ne...I když když jsme u věci tak existuje do virtualboxu andriod a existuje i možnost trochu krkolomna jak ho mit natvrdo v bootu třeba na EEčku.

uvedeny SDK som testoval a bol s nim dost problem....