» Poradna » Mobily

Existuje aplikace která zrcadlí obraz z mobilu do TV?

Mobil bych propojil něčím takovým:https://www.czc.cz/yenkee-ytc-012-usb-c-na-h... a aplikace v mobilu by přes tento kabel vysílala zrcadlení obrazu do TV. Televize by viděla mobil např jako DVD přehrávač nebo něco podobného.Předem děkuji za odpověď jestli je tohle možné, případně za tip na aplikaci nebo aspoň pod jakým názvem aplikace hledat.

Odpovědi na otázku

Pro doplnění: TV nemá internet

kup si místo toho adaptéru raději chromecast, aplikaci už má pak v sobě většina telefonů a když ne, tak lze stáhnout zdarma google home nebo placené aplikace jako je allcast apod.je vysoce nepravděpodobné, že by telefon disponoval grafickým výstupem

Ne, tohle nejde. Mobil by musel podporovat funkci MHL, což moc mobilů nepodporuje. Řešení Note 7 určitě ne.

Dík

kabel sice mechanicky strčíš do kdejakého telefonu, ale mobil do něj musí umět poslat HDMI signál - tj. podporovat MHL - což Xiaomi skoro nemá:https://www.mhltech.org/devices.aspxtakže leda Chromecast / Miracast

Jak tu pisi ostatni - Chromecast, nebo rovnou nejakou AndroidTV/GoogleTV krabicku. Nebudes prece porad jako de.bil zapojovat mobil

kup si pouzity mobil co podporuje mhl. ja napr. mam samsung s5 a funguje s mhl kabelem.jinak se prodavaji za par stovek i sticky ktere strcis do hdmi v tv a muzes streamovat obraz z mobilu ktery podporuje mirrorscreen nebo z jakehokoliv mobilu ale pak na mobile nebude fungovat wifi leda ze bys mel mob. data.ale to uz je lepsi koupit android box nebo google chromecast za tisicovku.