» Poradna » Notebooky

Existuje alternativa ThinkVantage Power Management pro Windows 8.1?

Existuje něco jako ThinkVantage Power Manager pro RŮZNÉ ZNAČKY NTB, co by fungovalo pod W8.1? Lenovo už jej nepodporuje kvůli problémům na W8.1. Jde mi hlavně o nastavení možností nabíjení. Používáte něco takového?Kdo neví o co jde mrkněte sem: http://www.lenovoblog.cz/2012/03/thinkvantage-powe...

Odpovědi na otázku

Asi neexistuje. Třeba ty možnosti nabíjení, jako to aby se baterie nabíjela až v případě, že má méně jak 70% kapacity, tak to hlavně musí být podporování Hardwarem, a na to určitě není žádný jednotný standard. Jen někteří výrobci do NTB dávají vlastní řešení a k tomu musí mít speciální software, co to řídí.

Asi to tak bude. U Lenova se to dalo nastavit i v registru Windows. Ale teď jsem našla, že se stejně musely instalovat speciální ovladače pro přístup k firmwaru baterie.Kdyby přesto někdo o něčem věděl, nebo mu to běželo i na jiné značce ntb napište sem ;o)